Vítězové kreativní soutěže Hrou pro Plzeň

Jak jsme avizovali, na plzeňské radnici proběhlo předání cen vítězům kreativních soutěží na podporu plzeňské kandidatury na titul Evropské hlavní mesto kultury.

Jména výherců soutěže pořádané naším občanským sdružením ve spolupráci s Útvarem pro koordinaci evropských projektů a kavárnou a čajovnou Kačaba se dozvíte, kliknete-li na více...

A je to tady! Odevzdané hry byly vyzkoušeny, prozkoumány, skoro i ochutnány... a jména vítězů kreativní soutěže jsou zde:

VÍTĚZOVÉ KREATIVNÍ SOUTĚŽE

• Rodinná sekce

• Byla udělena pouze jedna cena, kterou získala rodina Rohlíkových za krásnou hru Plzeňská věž. Za svůj nápaditý přístup k rozšíření hry o plzeňském kraji Spino získala rodina pro zpestření chvil hru Agricola.

• Dětská sekce

• 1. místo obhájila Dominika Faboková za krásnou a nápaditou hru Figi Fogo a právem získala zábavnou hru o divoké řece Niagara.

• 2. místo obsadila Markéta Uxová za rozvernou hru Dostaňte se do Oázy a obdržela neméně rozvernou odměnu v podobě hry Hop, hop hurá.

• Na 3. místě se umístily Anna a Kateřina Markovy se svým hravým hlavolamem a získali jako odměnu hru Spino.

Rovněž byly předány ceny v další soutěži - 1. ročníku regionální soutěže pro školy "Jak vidím svůj region a jeho hlavní město Plzeň, aneb společně kandidujeme na titul Evropské hlavní město kultury v roce 2015." Ceny převzali zástupci jednotlivých škol.

Vítězům ještě i takto blahopřejeme a budeme se těšit, že jim kreativita a nadšení vydrží a není to naposledy, co se s nimi potkáme.

přidáno 2.7.2009