RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Vítěz minikreativní minisoutěže

Pro všechny, kteří se na tuto zprávu těšili, ji máme.:) Již teď známe vítěze minikreativní (mini)soutěže! Ale prozradíme vám to až 24.12., abyste i od nás dostali něco hezkého pod stromeček. Tedy alespoň virtuálně:)

Možná někdo ani v herním zápalu nezjistil, že na festivalu Goliáš a David 2008, který jsme pro vás s mnoha báječnými lidičkami připravili, probíhala taková úplně mikrokreativní a skoro minisoutěž, kde mohli děti, ale i dospělí, vymyslet jednoduchou hru přímo na místě.

Sice bylo znát, že dospělí již trochu mají strach pustit se do soupeření, či nést jen tak kůži na trh, takže se samostatně nezúčastnil žádný, ale o to více nás překvapila kreativita dětí. A tak pro nás bylo velice těžké mezi těmi nápady vybrat to nejlepší. Jenže odměnit všechny, to by přece nebyla žádná soutěž, že?

Takže jsme strávili několik večerů diskutováním a testováním... a zejména radostí nad spoustou skvělých, milých a někdy naprosto jedinečných nápadu. A pro vás to všechno připravíme na večer jeden - štědrovečerní.

přidáno 16.12.2008