Uzávěrka Kreativní soutěže 2010 se blíží!

Pro všechny tvůrčí a hravé lidičky máme důležitou informaci: Schováváte-li doma nějaké prototypy her, které byste chtěli prezentovat, neváhejte! Na 1. setkání autorů deskových her, které se koná 22. - 24. 1. 2010 v Praze, v klubu Paluba proběhne uzávěrka přihlašování do Kreativní soutěže pro rok 2010. Více o setkání autorů najdete v našich aktivitách, detaily a další informace pak na stránkách České deskoherní společností (Czechboardgames, CBG), se kterou Kreativní soutěž pořádáme.

Pokud chcete přihlásit prototyp do soutěže, je nelepší přijet osobně. Pokud toto učinit nemůžete, ale přesto chcete, aby se hra prezentovala a účastnila Kreativního konkurzu, můžete se s prototypem zastavit v klubu DESCAFÉ, který provozujeme v Borské ulici č. 5 v Plzni v zadní části půjčovny a obchůdku s deskovými hrami KAVENU (zde uvedená otevírací doba je platná i pro klub).

Hry bohužel není možné prezentovat a testovat bez jejich předchozí alespoň částečné znalosti. Pokud ani zastavení se v klubu není pro Vás možné, kontaktujte některého z organizátorů Setkání autorů uvedených na stránkách www.czechboardgames.com.

přidáno 14.1.2010