RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Soutěž! Fotografie pro Goliáše a Davida 2009

Letošní motiv na plakáty a propagační materiály festivalu Goliáš a David chceme založit na fotografii. A ta by měla upoutat, mít vtip, pointu a nejlépe být alespoň lehce ve spojení s deskovými hrami. Fantazii se meze nekladou. Nejlepší nápad bude po zásluze... odměněn.

Ale čas chvátá, festival se blíží, a tak termín odevzdání je do 18. 9. 2009.

Protože mnozí z vás jistě rádi fotíte a přijímáte nové výzvy (a třeba i hledáte inspiraci), rozhodli jsme se, že vyhlásíme soutěž o fotografii s tématikou deskových her, kterou bychom následně mohli použít pro letošní plakáty a další propagační materiály na festival deskových her Goliáš a David.

Mělo by jít o motiv, který upoutá, má nápad, případně i pointu. Graficky by měl vyniknout už na A5 a A4, a to spolu s dalším textem. Fotografie či výřez mohou být barevné, černobílé, monochromatické či kolorované. Fantazii se meze nekladou.

Není nutné mít na fotografii přímo deskové hry nebo jejich komponenty, může jít například o pocitovou fotografii: radost ze hry a sdílení rozpoznatelný z dětské tváře apod. Jedná se o festival deskových her pro děti i dospělé, k němuž můžete najít indpiraci v sekci festivalu (vlevo najdete stránky předchozích ročníků).

Termín festivalu 7. - 8. listopadu 2009 se rychle blíží a je potřeba mít propagační materiály zavčasu připravené. Uzávěrka soutěže je tedy v pátek 18. září 2009.

Vítěz si odnese pěknou deskovou hru pro sebe, své děti či třeba celou rodinu nebo přátele. Herní útěk před sychravým podzimem a Vánocemi se může hodit :-)

Těšíme se na vaše nápady a fotografie

Lamanai

přidáno 4.9.2009