PŘIJĎTE NAVŠTÍVIT VOLNOČASOVÝ KLUB DESCAFÉ

Víte o tom, že jsme otevřeli deskoherní, výtvarný a i jinak tvůrčí nekuřácký klubík v Plzni? Že ne? Tak to se rozhodně přijďte podívat!

Klub DESCAFÉ najdete v Borské ulici č. 5. Své volné chvíle u nás můžete trávit od úterý do pátku mezi 17. a 21. hodinou, ale případně i jinak, pokud se s námi domluvíte.

Vstup a hraní na místě je zcela zdarma!

Klub je určen pro všechny návštěvníky bez omezení věku. Nachází se v přízemí, vchod je přímo z Borské ulice a umožňuje vstup i lidem se sníženou pohyblivostí.

Je vybaven stoly pro možnost hraní společenských her, zázemím a pomůckami pro výtvarnou činnost, dětským koutkem pro nejmenší, s možností hraní s hračkami či stavění ze stavebnic.

Rádi uvítáme kohokoli, kdo má chuť trávit zde čas s dětmi, rodinou, přáteli, nebo se i jen potkávat s podobně naladěnými lidmi.

Rádi bychom časem umožnili pořádání výstav prací našich návštěvníků v prostoru klubu a i jinak rozšířili možnosti, co u nás můžete podnikat.

Pokud byste měli nějaký nápad či podnět, jak pro vás můžeme prostor udělat příjemnější, dejte nám vědět třeba mailem, co by vám udělalo radost. Když to bude možné, rádi vám radost uděláme:)

přidáno 11.2.2010