RSS Facebook Linkuj!
 


kavenu.eu

plzen.eu

Festival Goliáš a David, odpočet začíná...

Do startu 4. ročníku festivalu deskových her Goliáš a David zbývá 7 dní. Jste zvědaví co všechno jsme si pro Vás letos připravili?

V záplavě deskových her si můžete užít i trochu kultury v podání divadelního souboru Traple. Narozdíl od minulých ročníků na vás letos čekají hned kusy dva, a ne ledajaké! Můžete se těšit na Fimfárum (ti starší) a na Lakomou Barku (ti mladší).

Neprozradíme zdaleka všechno, ale jedna akce určitě stojí za to. Pro letošní ročník jsme přizvali občanské sdružení Dobrý skutek, které se snaží pomoci konkrétním lidem. Na festivalu proběhne dražba 4 deskových her podepsaných známými osobnostmi a celý výtěžek půjde na nákup speciálního zdravotního kočárku pro Gabrielu Johnovou.

Čeká na Vás i představení vítězné hry loňského ročníku kreativní soutěže a věříme, že je o co stát. Ohlasy z letošního evropského veletrhu deskových her v Essenu, kde byla hra představena, jsou velmi pozitivní.

Jako vždy na Vás čekají i další letošní novinky ze světa deskových her, stejně jako osvědčené kousky. A pro ty soutěživé je připravena celá řada turnajů...

Podrobné informace o festivalu najdete na našich festivalových stránkách

přidáno 27.10.2009