Setkání autorů a uzávěrka Kreativní soutěže

16.-18.1.2009 proběhne v Praze, v klubu Paluba, tzv. Setkání autorů. To znamená, že se sejdou lidé, které baví hry nejen hrát, ale i vymýšlet. Zároveň proběhne uzávěrka přihlášek do Kreativní soutěže festivalu Goliáš a David 2008 o nejlepší původní deskovou hru.

Patříte mezi takové herní nadšence? Víte o nějakých takových? Chcete se potkat, nebo dokonce přihlásit do soutěže? Přečtěte si více...

Setkání autorů pořádá vaše a naše sdružení Goada o. s. a Česká deskoherní společnost (Czechboardgames, www.czechboardgames.com).

16.-18.1.2009 (pátek-neděle) se s vámi rádi potkáme, tentokrát v klubu deskových her Paluba v Praze, což je na adrese Lidická 40 - u Anděla.

V pátek je příjezd možný v 18 hodin, v sobotu pak prosíme o brzký ranní příchod - nejpozději v 9:00.

V neděli se bude končit dle zájmu, zpravidla to bývá ve více či méně pozdních odpoledních hodinách.

Pro zájemce lze zajistit nocleh.

Jedná se o setkání lidí, které zajímají hry jako takové, ale zejména jejich tvorba, testování, vylepšování... A v neposlední řadě vydání.:)

Pokud máte doma v šuplíku nějakou vlastnoručně vyrobenou hru, zkuste ji vzít s sebou ukázat do Prahy. Neřku-li pokud chcete dosáhnout toho, aby se hra dostala mezi lidi!

Pokud víte o někom, kdo nějakou takovou má, odkažte jej na naše stránky, nebo jej pozvěte.

Jste zvání i v případě, že by vás zajímalo třeba i jen to, jaké hry se doma dají vytvořit.

Prosíme, abyste nám dali vědět, pokud na setkání plánujete přijet. Moc nám to pomůže s organizací.

• napiště na mail info@czechboardgames.com,

• do předmětu uveďte Setkání autorů 2009 - I

• a dejte nám vědět,

- kdy dorazíte,

- jak dlouho máte zájem se zdržet,

- zda máte zájem o zajištění noclehu

Těšíme se na viděnou!

Další informace a formulář pro přihlášení hry získáte na festivalových stránkách.

přidáno 7.1.2009