Klášterní hraní 2009 - deskové hry v Plasích

Datum akce: 18.7.2009 00:00 - 00:00

Již podruhé zveme všechny přívržence deskových her, cestování, památek, plaského kláštera, tajemství a doufáme, že i občanského sdružení Goada:) na hraní deskových her do Plas. Přímo v budově konventu, nyní zřejmě v prostorách bývalé letní kuchyně jeho původních obyvatel, se ponoříme do atmosféry časů, kdy zde lidé volný čas trávili společně v rozvíjení ducha. S námi a vámi to půjde jistě hravě:)

Co to?

Nu přece hravý den v plaském klášteře pro malé, velké i největší. A večer pak okořeněný nadmíru příjemnou hudbou kapelky Dvanapůl a jejich hostů.

Kde to?

Přece v klášteře Plasy! Kdo by nevěděl, kde se toto malé, ale velmi malebné město - a zeména tamní klášter - nachází, nechť nahlédne na www.klaster-plasy.cz.

Kdy to?

18.7.2008, od 10 do 18 hodin.

Těšit se můžete na hry více či méně známé, ale i na úplné novinky či vybrané lahůdky z her, které pro vás připraví KAVENU, plzeňská půjčovna a prodejna deskových her, ve spolupráci s distributory.

A bude opět něco navíc!

Turnaj

V průběhu dne bude probíhat turnaj ve vybraných deskových hrách. Jeho vyhodnocení pak proběhne večer. Cenami budou, jak jinak, kvalitní deskové hry.

Koncert seskupení Dvanapůl a hostů

V podvečerních hodinách, od 19 hodin, tedy po zakončení herního dne, proběhne koncert dvou bardů sdružených pod názvem Dvanapůl - Ládi Lamanaie Sedláka a Miroslava Juhyho Juhose. Tentokrát ovšem podporovaných dalšími výbornými hudebníky.

Koncert bude rovněž v prostorách konventu, místo bude ještě upřesněno.

O kapelce se můžete dočíst na stránkách bandzone.cz/dvanapul.

Kdo nezná Láďu Lamanaie, zpívajícího básníka, spisovatele a překladatele, může se podívat na jeho stránky: www.lamanai.cz.

O Juhym, hrajícím na dvanáctistrunnou kytaru, foukací harmoniky a kazoo, se můžete něco dozvedět na juhy.rezatyrakety.cz.

Kdo že to pořádá?

Jako obvykle občanské sdružení GOADA ve spolupráci s klubem deskových her BEDNA, KLÁŠTEREM PLASY, MĚSTEM PLASY, jedním takovým malým KAVENU a zcela soukromým klubem deskových her TIRGA.

Těšíme se na vás v klášteře v Plasích! Těšte se na příjemné prostředí a hravou atmosféru.

Pokud byste měli nějaké návrhy či podněty k programu, napiště nám namail

Strnka 1/1